Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług statystycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Ustawienia tych plików można zmienić w każdej chwili za pomocą ustawień przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką Cookies. zamknij
Materac BRYZA Zobacz większe

Materac ZEFIR

Nowy produkt

560,00 zł brutto

Materac piankowy 3- warstwowy, dwustronny, uniwersalny, miękki o właściwościach anty-bakteryjnych, anty-alergicznych i ortopedycznych.

Więcej szczegółów

25 Przedmioty

Dostępne od ręki

Wysokość 16 cm

Materac zbudowany w technice warstwowej. Proces ten polega na łączeniu elementów piankowych o różnych parametrach i właściwościach. Rdzeń materaca, który spełnia rolę stabilizatora, zbudowany jest z wysokogatunkowej pianki poliuretanowej T30. Głównym tworzywem wkładu materaca, który zastosowano jako warstwę górną i dolną jest specjalistyczna pianka HR. Jest to wysokoelastyczna pianka, która posiada w swojej strukturze miliony komórek (małych otworków), dzięki czemu jest przewiewna oraz perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu ciała i szybko reaguje na zmiany pozycji ciała podczas snu. Porowata struktura zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu – co stanowi skuteczną zaporę dla rozwoju wszelkiego rodzaju pleśni i grzybów. Pianka HR zapewnia optymalną elastyczność punktową i tym samym właściwe podparcie kręgosłupa. Ponadto ten rodzaj pianki posiada zdolność błyskawicznego powrotu do formy pierwotnej po ustaniu nacisku. Pianka HR to jeden z najbardziej wartościowych komponentów wykorzystywanych do produkcji materacy. Wkład materaca ZEFIR perfekcyjnie wspomaga prawidłowe ułożenie kręgosłupa podczas snu.

Pokrowiec z zamkiem rozdzielczym dostępny jest w wersjach: 

Napisz opinię

Bestsellery

Materac THERMA STRONG

Materac piankowy z kokosem, 4- warstwowy, dwustronny, z zaleceniem...

651,00 zł
1 Review(s)
Materac MEMORIA

Materac piankowy 2-warstwowy dwustronny, z zaleceniem korzystania ze...

871,00 zł
Materac KOMFORT STRONG

Materac piankowy z kokosem, 4-warstwowy, dwustronny z zaleceniem...

654,00 zł
1 Review(s)
Materac KRETA

Materac piankowy z kokosem 3 – warstwowy dwustronny (twardo-miękki).

482,00 zł

POWIĄZANE PRODUKTY