Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług statystycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Ustawienia tych plików można zmienić w każdej chwili za pomocą ustawień przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką Cookies. zamknij
Nowy Materac RELAX STRONG Zobacz większe

Materac KOMFORT STRONG

Nowy produkt

654,00 zł brutto

Materac piankowy z kokosem, 4-warstwowy, dwustronny z zaleceniem korzystania od strony LATEKS. Materac twardy o właściwościach zdrowotnych, ortopedycznych i anty-bakteryjnych.

Więcej szczegółów

119 Przedmioty

Dostępne od ręki

Górna warstwa materaca wykonana jest z lateksu, który posiada regularne otwory wentylacyjne, co umożliwia swobodną cyrkulacje powietrza, a co za tym idzie, właściwą gospodarkę wodną organizmu. Lateks charakteryzuje się wysoką elastycznością oraz dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając komfortowy i regenerujący wypoczynek. Jednocześnie nie odkształca się trwale i zachowuje swoją pierwotną formę. Pianka lateksowa jest materiałem bardzo wytrwałym o szerokiej tolerancji wagowej – jest wykorzystywana w materacach anty-odleżynowych. Jednym z surowców do produkcji lateksu jest mleczko pochodzące z drzewa kauczukowego. Baza materaca (warstwa dolna) wykonana z wysokogatunkowej pianki T30 zapewnia trwałość wkładu. Rdzeń materaca wykonany z maty kokosowej zwiększa wewnętrzną wentylację wkładu oraz zapewnia prawidłowe podparcie kręgosłupa podczas snu. Mata kokosowa wykonana z surowców naturalnych jest doskonałym izolatorem pola magnetycznego i cieków wodnych. Zastosowanie warstwy wysokogatunkowej pianki T35 między kokosem a górną warstwą LATEKS zapewnia odpowiednią miękkość i stabilność wkładu. 

Pokrowiec z zamkiem rozdzielczym dostępny jest w wersjach: 

Oceń 
2017-09-04

Cena i Jakość

Materac bardzo wygodny, super twardy i właśnie taki miał być POLECAM

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Bestsellery

Materac THERMA STRONG

Materac piankowy z kokosem, 4- warstwowy, dwustronny, z zaleceniem...

651,00 zł
1 Review(s)
Materac MEMORIA

Materac piankowy 2-warstwowy dwustronny, z zaleceniem korzystania ze...

871,00 zł
Materac KOMFORT STRONG

Materac piankowy z kokosem, 4-warstwowy, dwustronny z zaleceniem...

654,00 zł
1 Review(s)
Materac KRETA

Materac piankowy z kokosem 3 – warstwowy dwustronny (twardo-miękki).

482,00 zł

POWIĄZANE PRODUKTY