Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług statystycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Ustawienia tych plików można zmienić w każdej chwili za pomocą ustawień przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką Cookies. zamknij
Nowy Materac MEMORIA Zobacz większe

Materac MEMORIA

Nowy produkt

871,00 zł brutto

Materac piankowy 2-warstwowy dwustronny, z zaleceniem korzystania ze strony VISCO. Materac o właściwościach zdrowotnych, ortopedycznych i antybakteryjnych.(wybór twardości H2- miękki, H3 - twardszy)

Więcej szczegółów

239 Przedmioty

Dostępne od ręki

Najbardziej optymalnym, bo najlepiej dostosowanym do anatomicznej budowy człowieka jest materac siedmiostrefowy.

Rdzeń materaca 7 stref jest zrobiony z wysokoelastycznej pianki ciętej konturowo.  Poprzez nacięcia pianki uzyskuje się 7 stref o różnym nasileniu twardości. Dzięki temu wzrasta elastyczność punktowa wkładu i materac idealnie dopasowuje się do kształtu ciała stabilizując układ kręgosłupowo-kostny człowieka w jednym poziomie. Ponadto cylindryczne wycięcia pianki, optymalizują wewnętrzną wentylację wkładu.

Górna warstwa materaca wykonana jest z pianki VISCO - pianki termoelastycznej - zmieniająca swoje właściwości sprężyste oraz kształt pod wpływem temperatury ciała. Zastosowanie pianki VISCO jako górnej warstwy sprawia że materac dostosowuje się do kształtu ciała oraz zapewnia idealne ułożenie i podparcie, redukuje naciski na całej powierzchni ciała, przynosi ulgę dla kręgosłupa, szyi, bioder i kończyn, zmiejsza napięcie mięśni i nerwów, a także nie uciska naczyń krwionośnych (polepsza krążenie krwi.) Zapewnia bardzo dobrą jakość odpoczynku oraz komfort snu - co pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie. 

Pokrowiec z zamkiem rozdzielczym dostępny jest w wersjach: 

Napisz opinię

Bestsellery

Materac THERMA STRONG

Materac piankowy z kokosem, 4- warstwowy, dwustronny, z zaleceniem...

651,00 zł
1 Review(s)
Materac MEMORIA

Materac piankowy 2-warstwowy dwustronny, z zaleceniem korzystania ze...

871,00 zł
Materac KOMFORT STRONG

Materac piankowy z kokosem, 4-warstwowy, dwustronny z zaleceniem...

654,00 zł
1 Review(s)
Materac KRETA

Materac piankowy z kokosem 3 – warstwowy dwustronny (twardo-miękki).

482,00 zł

POWIĄZANE PRODUKTY